01 березня 2018 р. Благодійне товариство “Разом” звернулося з листом до голови Національної поліції України генерала поліції другого рангу Князєва С.М. В своєму листі благодійна організація просить невідкладно вжити заходи до реєстрації у якості юридичних осіб Дубенського, Варашського, Костопільського, Рівненського, Острозького, Сарненського відділів поліції.

Коментує ситуацію голова правління Благодійного товариства “Разом” Микола Глотов: “Якщо вказані відділи не буде зареєстровано як юридичні особи, то з 16 березня 2018 р. всі клопотання про обшуки, арешт майна, відсторонення від посади, тимчасовий доступ до речей і документів слідчі органи Рівненщини подаватимуть у Рівненський міський суд. Це не лише в рази збільшить навантаження на суддів, але й позначиться на якості роботи слідчих суддів та ефективності проведення розслідувань злочинів. У кінцевому підсумку від такої ситуації постраждають інтереси потерпілих від злочинів. Так як захист прав потерпілих є одним із напрямків роботи нашої благодійної організації, то ми не могли не зреагувати на ситуацію”.

Нагадуємо, що 16 березня 2018 р. набувають чинності зміни до ч. 2 ст. 132 КПК, внесені п. 7 § 1 розділу 4 Закону України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» від 03.10.2017 р. № 2147-VIII. Згідно з такими змінами «клопотання про застосування заходів забезпечення кримінального провадження на підставі ухвали слідчого судді подається до місцевого суду, в межах територіальної юрисдикції якого знаходиться (зареєстрований) орган досудового розслідування як юридична особа».

Текст листа:

DSC02769.JPG

Advertisements